Bildkommentarer
Skickat 01:31 - 2/4-2004 
och vi pratade svepfrekvens, flanktrigger, upplösning och eftersvep. minnen och brist på därav tillsammans med öl och red-bull-vodka gjorde det till en ny erfarenhet och nya upptäkter gjordes. ett oscilloskop som endast är ämnat för body och powerbody designades och produktionsplanerades inför nästa TN. sistlidne helg innefattade även stroppostkåp vari man kunde bevittna sedvanliga aktiviteter. så. nu är jag för onykter för att skriva vidare. so sue me );o)
Skickat 00:51 - 2/4-2004 
Namn tac
Well, kan svara på en sak, sista oscilloskopet är en monitor till den med minst skärm, o kabeln är glapp. Ska genast löda om. Känns det lite bättre?
Skickat 21:26 - 29/3-2004 
Namn alx
vad gör vi i den här djungeln...varför trasslade sista oscillioskåpet...var det där en eller två öl?...frågorna är många!
Skickat 19:42 - 29/3-2004 
Namn Serafikk
Tänker på vad exakt?
Skickat 18:29 - 29/3-2004 
Namn alx
jao muschi muschi! notera vecken i pannan...jag tänker mycket när jag är på kolingsborg!
Skickat 15:58 - 29/3-2004 
Namn cherry
alex-kun! :D
|