Bildkommentarer
Skickat 20:24 - 22/12-2006 
Men suck, bara för att man skriver elakheter betyder det inte att man saknar ett liv, tvärt om, att vara elak är lustigt och något som förgyller livet. Så lägg ned det är med att tycka synd om folk som kommenterar elakt, de kan mycket väl ha ett bättre och innehållsrikare liv än de flesta.
Skickat 12:57 - 22/12-2006 
Ett skepp som har seglat för långt kan vända, men det finns ingen väg tillbaka för det ord som är sagt.
Skickat 02:39 - 9/12-2006 
Namn Foppa
Folk tröttnar aldrig
Skickat 22:56 - 8/12-2006 
Sålänge man är anonym på internet verkar vilken feg människa som helst kunna säga vad som helst. Usch ni är så patetiska jag tycker synd omer samtidigt som jag tycker att ni förtjänar ert patetiska "liv"
Skickat 20:48 - 8/12-2006 
Men det där är ju bara sånt jävla skitsnack! Tror du på fullaste allvar att en "lyckad" människa med ett bra liv och ett utseende denne trivs med automatsikt blir god och kan inte fälla en enda elak kommentar? Vakna upp och känn kaffedoften för fan! Det går hur jävla bra som helst att säga vad man tycker om folks frisyrer, smink eller kläder och samtidigt tycka jävligt bra om sig själv och sitt liv.
Skickat 20:45 - 8/12-2006 
Äh, ingen ska ta åt sig för de som känner att de verkligen måste skriva en nedlåtande kommentar om någon annan är en bitter hopplös och patetisk människa som inte har något liv. Alls.
Skickat 19:02 - 8/12-2006 
Men ge fan i att klaga på kommentarer om utseendet vid varenda jävla bild! DET om något är tröttsamt! Fotona här är upplagda för att folk skalls e dem, och kommentarfunktionen finns här för att man skall kunna kommentera dem. Om man inte känner personerna på bilden, så har man ju bara utseendet att diskutera. Ge fan i att kväka ur dig en jävla massa gnäll om att folk här nyttjar kommentarfunktioen precis som det var avsett från början! Gillar du det inte, så kan du ju stänga ner sidan och gå och lägga dig och grina under kudden över hur hemsk världen är. Jävla Pajas!
Skickat 18:51 - 8/12-2006 
Namn Su
Men sluta att lägga er i allt. Snacka om att bedöma människor som läggs upp på den här sajten. Har ni inget annat för er att kommentera folks UTSEENDE och kritisera folk allmänt. Tycker det bara är massa kritik på hur folk ser ut när man läser kommentarer här. Nu är denna inte kritisk men jag skulle tippa att 70% av alla kommentarer är negativa hur folk ser ut. Inte kläder nu utan näsa, ögon, kroppar osv. Skärpning.
Skickat 21:29 - 14/11-2006 
Samma näsor och munnar? första siamesiska tvillingarna på tinitus?
Skickat 12:26 - 14/11-2006 
syskon? samma näsor och munnar.
Skickat 12:26 - 14/11-2006 
liknande öron också
|